Anasayfa  Kurumsal  Markalarımız  İletişim
 
Skip Navigation Links
Tüm İçerikler
İçerikleri Başlığa Göre Sırala
Mtonz Otomotiv Bakım ve Onarım  - Yüksek teknolojili uygulamalar ile araçlarınızın en iyi performanslara ulaşmasını sağlamak ve profesyonel sonuçlar elde edebilmek için sizlerleyiz. Mtonz Otomotiv Bakım ve Onarım Ürünleri Endüstri Kimyasalları Sıvı Gress Fren Ba..
Holz Ahşap Kimyasalları  - Kalite, güven yaratır! Holz Ahşap Kimyasalları ve Vidalar Gelişen teknoloji ile birlikte size daha büyük bir çeşitlilik sunmak için imalat programımızı oldukça genişlettik.  Özellikle Sunta Vidaları ve MDF vidaları ile ilgili baş..
Expronz Kıvılcım Çıkamaz El Aletleri  - Alaşımımız Dünya üzerinde kıvılcım çıkarmaz el aletleri, farklı alaşımlar kullanılarak üretilmektedir. Bunlardan en bilinenleri; Berilyum Cooper ve Alüminyum Cooperdir. Önemli olan kıvılcım çıkarmaz özelliğini korurken, aynı zamand..
Bronz Endüstri Ürünleri  - Bronz Endüstri Bronz Markası ile tecrübesini ileri teknolojiye dayanan günlük hayatımızın değişen ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler ve yenilikçi aletler tedarik etmek için kullanmaktadır.  Özellikle Rüzgar gülleri, kule, stad ve ..
Yıldız İki Ağız Anahtarlar  - YILDIZ İKİ AĞIZ ANAHTAR, Milimetrik YILDIZ İKİ AĞIZ ANAHTAR, Inch
Düz Yıldız Anahtarlar  - DÜZ YILDIZ ANAHTAR, Milimetrik
Yıldız Tek Ağızlı Oniki Köşe Anahtarlar  - YILDIZ TEK AĞIZLI ANAHTAR ONİKİ KÖŞE, Milimetrik YILDIZ TEK AĞIZLI ANAHTAR ONİKİ KÖŞE, Inch
Yıldız Tek Ağızlı Altı Köşe Anahtarlar  - YILDIZ TEK AĞIZLI ANAHTAR ALTI KÖŞE, Milimetrik YILDIZ TEK AĞIZLI ANAHTAR ALTI KÖŞE, Inch
Kombine Anahtarlar  - KOMBİNE ANAHTAR, Milimetrik KOMBİNE ANAHTAR, Inch
Yassı Çatal İki Ağız Anahtarlar  - ÇATAL İKİ AĞIZ ANAHTAR, Milimetrik
Çatal İki Ağız Anahtarlar  - ÇATAL İKİ AĞIZ ANAHTAR, Milimetrik ÇATAL İKİ AĞIZ ANAHTAR, Inch
Çatal Bir Ağız Anahtarlar  - ÇATAL BİR AĞIZ ANAHTAR, Milimetrik ÇATAL BİR AĞIZ ANAHTAR, Inch
ExPROOF Ekipmanların Sınıflandırılmaları  - Grup I Ekipmanlar Yer üstü tesisleri dahil olmak üzere yer altı maden ocaklarını belirtmektedir. (2014/34/AB direktifi 30.06.2016). Kategori M1: Grizu adı verilen metan gazı ve/veya kömür tozu içeren madenlerde çok yüksek seviyede..
ExPROOF Alet/Cihaz  - Zone sistemindeki ExPROOF cihazlar “Explosion proof, Explosion protected yani patlamaya karşı koruma“ eklinde sistemde yer bulur. Bu ExPROOF ekipman kullanan Zone sisteminde ateşleme kaynağı izole edilerek patlayıcı atmosferin (oluş..
ExPROOF Ekipmanların Koruma Tipleri  - ❱ Alevsızdırmaz Koruma, EX -d tipi Muhafaza ile Ekipman Koruması ❱ Basınçlandırma ile Koruma, EX -p tipi Muhafaza ile Ekipman Koruması ❱ Kumlama ile Koruma, EX -q tipi Muhafaza ile Ekipman Koruması ❱ Yağa Daldırma ile Koruma, EX ..
ATEX Kapsamında Dikkate Alınması Gereken Direktifler  - ❱ Elektromanyetik uyumluluk direktif 2004/108 EC (EMC) ❱ Alçak gerilim direktifi 2006/95/EC (LVD) (low voltage directive) ❱ Makine direktifi 98/37 EC ( directive) ❱ Tehlikeli maddelerin halka açık yollarda ta ınması direktifi (D..
Yönetmelik Tüzük ve Kanunlar  - 4857 Sayılı Yasası 10.06.2003 Tarih ve 25134 Sayılı Resmi Gazete 1. MUHTEMEL PATLAYICI ORTAMDA KULLANILAN TEÇHİZAT VE KORUYUCU SİSTEMLER İLE İLGİLİ YÖNETMELİK (2014/34/AB) 30.06.2016 tarih ve 29758 sayılı Resmi Gazete 2. ÇALIŞANLA..
Temel Kavramlar  - PATLAYICI ATMOSFER (EXPLOSIVE ATMOSPHERE) Atmosferik şartlar altında, alevlenebilir gaz, sıvı, buhar, sis veya toz halindeki maddelerin hava ile yaptıkları karışımın; herhangi bir ateşleme oluştuğunda yanma işleminin tüm yanmamış k..
Berilyumun Zararları  - Berilyum elektronik, otomotiv, seramik, uzay, havacılık, petrokimya, bilgisayar, metalürji gibi birçok sanayi kolunda düşük yoğunluk, elastiklik, korozyona ve gerileme dayanıklılık, yüksek derecede erime noktasına sahip olma gibi fi..
Teknik Kavramlar ve Tüzük  - Kıvılcım Çıkarmak El Aletleri ile ilgili Teknik Kavramlar ve Tüzük, Atex..
12
RSS XML Site Map bronzendustri.com © 2017 Tüm hakları saklıdır. Dizayn ve Programlama  Innovasyon It Web